Jdi na obsah Jdi na menu

Uprchlík z Iráku: Uprchlickou vlnu organizují USA s Tureckem. Máme důkazy. Odejděte z EU a postavte zeď, jinak vás to zničí

1. 3. 2016

ROZHOVOR Salman Hasan je uprchlík z Iráku. Pochází z muslimské šíitské rodiny, ale opustil islám a stal se křesťanem. Muslimové ho za to chtěli zabít, sám byl zajatcem Islámského státu. Říká, že drtivá většina takzvaných uprchlíků doopravdy uprchlíky nejsou a jsou nástrojem džihádu a obsazení Evropy muslimy. Sám totiž pracoval a pomáhal v uprchlických táborech, a sice skutečným uprchlíkům. Pomáhá nadaci Generace 21 s křesťanskými uprchlíky z Iráku. Migrační vlna je dle něj řízená a placená USA a Tureckem, které také podporují Islámský stát a islámské teroristy. Výsledkem politiky USA jsou miliony mrtvých, vzestup islámu a zničené země. Češi by podle něho měli vystoupit z EU a z ostatními státy středovýchodní Evropy vytvořit ochrannou bariéru proti islámu.

 

Uprchlík z Iráku: Uprchlickou vlnu organizují USA s Tureckem. Máme důkazy. Odejděte z EU a postavte zeď, jinak vás to zničí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Salman Hasan

Co si myslíte o uprchlické krizi? Myslíte si, že by Evropa měla přijímat muslimské imigranty? Jsou ti lidé, kteří jsou v bezpečných místech v Turecku, Jordánsku či bezpečných částech Sýrie, uprchlíky, když se chtějí dostat do Německa, Švédska či Velké Británie? Jsou to uprchlíci, nebo ekonomičtí imigranti? Měli bychom pomáhat muslimským imigrantům, nebo křesťanským uprchlíkům? Kdo je skutečný uprchlík?

Mezi uprchlíky a migranty už pracujeme hodně dlouho. Během posledních deseti let pomáháme křesťanským uprchlíkům v Iráku, kteří jsou oběťmi muslimské milice a jsou oběťmi islámu. A když pracujete dlouhou dobu mezi uprchlíky, tak se něco naučíte a řadu věcí zjistíte. Zvláště, když s nimi cestujete a když vidíte způsoby, jak přijíždí do Evropy a hlavně, když od nich slyšíte, jaké mají motivace.

Rozhovory Salmana Hasana pro Aktuálně.cz, Deník.cz a Blesk.cz

Ale jedna věc je nezpochybnitelná: to, co se stalo minulý rok, nebyla jenom náhoda, ale bylo to plánované už dlouhou dobu předem. Bylo to organizováno muslimskými organizacemi, bylo to financováno velkými známými zeměmi, a to i Tureckem. Jsme rádi, že tento příběh můžeme říci, ale nikdo nám nevěří a nazývají nás radikály. Ale před několika dny, jak víte, se objevil záznam od tureckého prezidenta, který byl publikován. A na tom záznamu je, že řekl Evropanům, že zaplaví Evropu muslimskými uprchlíky. Že je nechá jít do Evropy, aby Evropu potrestal. Protože Evropa nechce přijmout Turecko do EU, protože Evropa údajně Turecku nepomáhá s miliony uprchlíků v Turecku.

Ale samozřejmě je tu i jiná agenda. Já sám jsem byl uprchlíkem, když přišla muslimská milice a vyhodila nás z našeho domova v Bagdádu. Nic jsme neměli. Neměli jsme občanku, pas, peníze a bojovali jsme o přežití. Bylo pro mě nemožné opustit to město. Bylo pro mě naprosto nemožné se dostat do Turecka. Bylo pro mne též naprosto nemožné se dostat do Německa. Jak by to šlo udělat, když jsem byl bez peněz, bez občanky, bez pasu? Když vy jako český občan budete v Německu a požádají vás o ukázání občanky a vy ji nebudete mít, co se pak stane? Zadrží vás v cele, dokud nezjistí, kdo jste. Jak pak může manžel, manželka a pět dětí – údajně jako uprchlíci – cestovat 3600 kilometrů ze Sýrie do České republiky bez pasu, bez občanky a bez peněz? Nejsme přece hlupáci, kteří by uvěřili, že to bylo možné jen tak pro nic za nic.

Všechno ukazuje na to, že ta migrační vlna je plánovaná. Takzvaní uprchlíci přece mohli zůstat v Turecku, v hodně velké a bohaté muslimské zemi. Mohli zůstat i v Bulharsku, též bezpečná země. Mohli zůstat v Maďarsku, to je civilizovaná země. Ale oni mají své cíle. Musí jet do Švédska, do Německa, Nizozemí či do Velké Británie... Zmíním ale ještě jednu věc...

Prosím...

Nechali jsme jednoho z mých příbuzných, aby byl propašován společně s muslimskými migranty. Vzali ho z Bagdádu a my jsme sledovali jeho cestu. Posílal nám informace o tom, kde je. Když byl v Srbsku, tak jsme udělali test, zda je možné mu poslat peníze přes Western Union. Ale uvědomte si, že tam byl ilegálně, bez dokumentů, a skrze Western Union mu od nás došly peníze. Ale Spojené státy běžně vědí o jakémkoli převodu skrze Western Union. Přesto peníze dostal. A když byl ve Vídni, tak nás o tom informoval a chtěl tam zůstat. Ale ti pašeráci řekli: „Ne, ne, ne. Naším plánem je, že pojedete do Belgie.“ A dnes je v Belgii.

Známe tu cestu, lidi, telefonní čísla a adresu v Aksaray v Istanbulu. Takže víme, že to je organizované a neděje se to náhodou. Za migrační vlnou stojí velmoci. Když vám Saúdská Arábie řekne, že je ochotna v Německu postavit 200 mešit, tak proč to říká? Protože nechává lidi do Evropy pašovat, aby změnila populační strukturu Evropy a aby se Evropa stala muslimskou. V islámu je obsažena doktrína „hidžra“, tedy doktrína imigračního džihádu, která funguje již od doby Mohameda. A Evropané si myslí, že pomáhají uprchlíkům...

Ale s opravdovými uprchlíky jsme pracovali v Iráku, v Turecku či v Libanonu nebo Jordánsku. Jsou to iráčtí a syrští uprchlíci. Ale tito uprchlíci se do Evropy nedostanou. Přes 15 měsíců se snažíme skutečné oběti islámského teroru dostat do Evropy. Trvalo přes 15 měsíců, než nám česká vláda pro to dala povolení skrze Nadační fond Generace 21. A nyní je v České republice těchto uprchlíků několik desítek. Pro skutečné uprchlíky je těžké se dostat do Evropy, dokonce i legální cestou.

Myslíte, si že Spojené státy se angažují v tomto plánu masové migrace? Zmínil jste je v souvislosti s pašováním migranta a transakcí Western Union...

Nerad hovořím o politice a nechci se do ní vměšovat, ale naším přesvědčením je hovořit čistou pravdu. A nemusíme být ani příliš inteligentní na to, abychom věděli, že je v tom Amerika zahrnuta. Existuje zde určitý tlak na Evropu a Německo, protože Amerika nechce, aby na ní byla Evropa nezávislá. Amerika chce, aby Evropa byla partnerem, ale slabým partnerem, kterého mohou využívat. Takže když Německo začalo stavět druhý plynovod z Ruska, tak Američané vyvinuli maximální tlak, aby to zastavili. Amerika dokonce tlačila na země, aby řekly, že nedovolí, aby ten plynovod šel přes jejich území, takže se musí postavit přes Baltské moře. Ale protože Německo trvalo na tom, že ten plynovod chce, tak tam byla přímá výhrůžka, že bude otevřeno imigrační „potrubí“ a že do Evropy poproudí migranti.

A nyní to vidíme jako realitu. V Německu máte 1,1 milionu registrovaných takzvaných uprchlíků; a když každému z nich zaplatíte jenom 500 euro měsíčně, tak během dvou let budou všechny vaše rezervy vyčerpané, plus zahrňte všechny další potřeby, které budou potřebovat. Takže evropská ekonomika stagnuje. Mnozí říkají, že díky migraci máte pracovní sílu. Ale nemůžete ji využít. Migranti se totiž nechtějí integrovat, nemají žádnou znalost evropských jazyků. Způsob, jakým pracují, je absolutně jiný než ten v Evropě. Takže budou jen přítěží a budou oslabovat vaši ekonomiku a společnost. To se nyní děje v Evropě. Amerika moc dobře věděla, jak má oslabit Evropu. Vidíte, že dolar je teď silný, ale euro velmi slabé. Stejně tak vidíte, že Schengen je nyní omezen. Oba dva tyto základy EU – euro a Schengen – jsou skoro zničené. Takže Evropa je oslabena, protože je zaneprázdněna svými problémy, zatímco Amerika jí diktuje, co chce.

Co role Turecka?

Máme fakta, že turecké lodě vozí lidi do Evropy. Máme lidi v Bulharsku v Sofii, kde jsme pracovali mezi syrskými uprchlíky. Máme tam lidi, kteří nám řekli, že turečtí úředníci je dovezli k hranicím a dokonce jim dali své oficiální bundy a dali je dětem, protože byla zima, aby mohli přejít do Bulharska. To je realita a to se stalo před dvěma lety – přesně v lednu 2014. Pak máme i fotografie neutrálních lodí, ale mnozí říkají, že byly najaté Američany a použité pro transport migrantů. Tvrdí, že to dělají ze soucitu, protože nechtějí, aby se migranti utopili nebo aby nezůstali na opuštěných ostrovech v Egejském moři.

Některé predikce říkají, že islám převládne v západní Evropě a muslimové zde budou mít většinu do 40 let kvůli demografickému vývoji. Co si o tom myslíte? Je zde způsob, jak to zastavit a jak zachránit západní Evropu? Není pro nás Čechy lepší opustit Evropskou unii, postavit zde nějakou novou „železnou zeď“ a s visegrádskými zeměmi a dalšími zeměmi středovýchodní Evropy vytvořit nějaké nové integrační uskupení? Není pro nás lepší se oddělit západní Evropy, abychom se nepotopili spolu s ní?

V roce 2007 jsme udělali studii a na základě ní vzniklo i video, co se stane v Evropě kvůli demografickým změnám. A protože Evropané si více cení svobodného života a chtějí si užívat, než se ožení a vdají, pokud vůbec, mnoho z nich ani nechce mít děti, a jsou zde i další problémy ovlivňující jejich plodnost, tak realita je taková, že evropské národy se scvrkávají a hroutí.

Problém je ale ještě horší kvůli demografickým změnám u muslimů. Studoval jsem vývoj muslimských komunit v Evropě od šedesátých let. Žil jsem v Německu. Znám muslimské komunity nejen v Německu, ale každé evropské zemi. Studoval jsem ten vývoj, co se týče historie i statistických dat. Pokud bychom chtěli být pesimisty, tak řekneme, že muslimové převládnou a zvítězí. Navíc tu teď máme tuto velkou vlnu muslimské imigrace. Zajímavé je, že muslimové z Kosova, Albánie či Bosny a Hercegoviny také migrují do západní Evropy. Takže se ptáte proč. Je to proto, aby způsobili demografické změny a změnili strukturu populace. Muammar Kaddáfí řekl, že Alláh dá muslimům velké vítězství a Evropa se stane islámským kontinentem za 50 let. To řekl před deseti lety. A opravdu popsal to, k čemu směřujeme a co se dnes děje.

Vidíme porodnost muslimů v Evropě, islámskou imigraci a vymírání Evropanů. Vidíme, že v Evropě pomalu vznikají nové muslimské státy. A ještě je zde možnost vstupu Turecka do Evropské unie. Když to všechno dáte dohromady, tak budeme mít v Evropě okolo 150 milionů muslimů. A když spočítáte porodnost hlavně Španělů, Francouzů, Němců, Belgičanů, Nizozemců, Švédů, tak tyto národy za třicet let zmizí – tím míním, že budou ve své vlastní zemi menšinou. Takže se zdá, že muslimové v Evropě převládnou.

Ale závěry této statistiky zatím definitivně nepřijmu, i když jsem ji vytvořil, protože vidím i jiné síly, které zde pracují. Islám nemusí zvítězit v celé Evropě. Mimochodem je zajímavé, že o státech, které jste zmínil, existují prorocká slova. O Polsku, České republice, Slovensku, Maďarsku, části Rakouska a části Německa. Ty měly být ochráněny a nad nimi byla duchovní bouře. A přesně tyto země nepřijímají muslimské imigranty, takže mohou být místem ochrany pro svůj lid i pro Evropu. To je i součástí toho proroctví z roku 2011. Česká republika dle něho bude požehnáním pro mnohé. Dnes vidíme, že tomu tak je.

Jaké tedy vidíte řešení?

Myslím, že bychom se měli poučit z velice blízké historie. Izrael například postavil zeď kolem Jeruzaléma a kolem pásma Gazy jen proto, aby ochránil svůj lid. A ty útoky se snížily téměř o devadesát procent. Takže proč to neudělat i tady? Není správné srovnávat Berlínskou zeď, která byla zdí agrese a bránila lidem, aby odešli z tyranského režimu, s případnou budoucí pražskou či českou zdí, která by zde měla být pro ochranu českých lidí, aby agresoři nemohli k vám. Proč by zde nemohla být zeď na obranu lidí ze středovýchodní Evropy a jejich kultury? Neviděl bych na tom nic špatného. Lidé přece chrání svůj domov tím, že mají dveře a na nich pevný zámek a kolem domu plot či zeď, aby se jim tam nedostal nezvaný host. Není tedy nic špatného na zdi, která má chránit lid vaší země.

Myslím si, že opuštění Evropské unie je už realitou. Nemáme euro, nemáme už svobodu volného pohybu, naše ekonomika je postižena krizí v západní Evropě. Takže proč jsme ještě v Evropské unii? Jenom, aby nás využili jako ty, kteří jim platí do rozpočtu a jsou odbytištěm pro jejich zboží? Nebo jenom proto, aby se vojáci z východní Evropy používali na podporu NATO a jeho dobrodružství?

Jaký je váš názor na vojenské a politické intervence USA na Blízkém východě, v Iráku, Libyi, Sýrii, Egyptě? Co si myslíte o takzvaném arabském jaru? Zvláště, co si myslíte o intervenci v Iráku, ve vaší zemi?

Jak jsem již řekl, snažím se vyhýbat komentování politiky, ale uvádím fakta. Je faktem, že Irák neměl zbraně hromadného ničení. Dokonce i Tony Blair přiznal, že co se tohoto týče, tak lhali. Dalším faktem je, že dnes máme více teroristických útoků, více nestabilních zemí než před deseti lety. Další fakt je, že miliony lidí zemřely kvůli americké hře na Blízkém východě. Dělají to hloupým způsobem a nikdy se nepoučí...

...Není to ale jejich záměr?

To víme. Řekl jsem, že to dělají hloupým způsobem, protože bude odhaleno, že to dělali a dělají záměrně. Dělali to ve Vietnamu a víme, co se stalo. Dělali to v Panamě a teď ji mají ve svých rukách. Dělali to v Nikaragui – víme o obchodech s kokainem a se zbraněmi. Podívejme se na takzvané arabské jaro a Irák. Zásah v Iráku byl špatný, nebyl ospravedlněný a není ospravedlnitelný, tu zemi rozvrátil a destabilizoval i region. Intervence otevřela cestu islámu, aby ukázal svou pravou tvář. A je úžasné, že Amerika, která je údajně demokratickou zemí a partnerem evropských demokratických zemí, podporuje Muslimské bratrstvo a nejvíce diktátorský a tyranský režim na světě, který je v Saúdské Arábii. Má země Irák byla zničena. Počet křesťanů se tam zmenšil o 70 procent od americké invaze v roce 2003.

Pokud jde o arabské jaro, tak víme, co se stalo. Kaddáfí byl svržen a máme tisíce a tisíce imigrantů přicházejících do Evropy přes Libyi. Islámský stát se šíří po celé severní Africe nejenom v Sýrii a Iráku. Amerika podporuje islámské radikály miliardami, tvoří a cvičí milice a pak tvrdí, že lidé povstávají proti vládě. Amerika ničí Sýrii jenom proto, aby se zbavila Asada. Je to špinavá hra, ale obětí nejsou jenom lidé tam, ale i Evropané. A když Evropa nechtěla hrát hru s Amerikou, tak je zaplavena miliony migrantů. Je to zase ta stejná hra. Američané vždy říkají: „Podívejte se na toho zlého pána, musíme s tím něco udělat.“ Ale ten skutečně zlý pán je náš bratr, Velký bratr za oceánem. Strýček Sam.

Co si myslíte o Sýrii?

Média říkají, že Rusko je ten zlý. Já se nestarám o politiku. Ale jedna věc je pravda. Amerika údajně „bombarduje“ ISIS od srpna 2014, ale Islámský stát fungoval vesele dál. Až do 30. září 2015 se nic nezměnilo. Pak do Sýrie přišli Rusové a během čtyř týdnů islamisté přišli téměř o 40 procent svého území. A to ukazuje, kdo je kdo. Celý svět nemůžete stále klamat. Pravda si najde cestu ven a bude odhalena. To, co říkám a dělám, nedělám z politických důvodů, ale proto, aby lidé znali pravdu.

Objevily se informace, že Islámský stát je podporován ze strany USA, Saúdské Arábie, Tureckem, Katarem, Spojenými arabskými emiráty a dalšími sunnitskými mocnostmi Perského zálivu...

Když se vrátíme zpět do blízké historie, byl jsem v Ammánu v Jordánsku a tam byla tisková konference Islámského státu s jordánskými generály, s americkými generály. Na internetu to dohledáte. Islámský stát má i své oficiální kanceláře v turecké Ankaře. Zvou novináře, aby přijeli, aby jim řekli o svých plánech; a ukazují jim území, které chtějí ovládat. To bylo řekněme před pěti lety. Máme velmi krátkou paměť. Podobně jako o Al-Káidě. Víme, kdo vytvořil Al-Káidu. Její členové byli vycvičeni CIA. Tehdy v Afghánistánu působili potíže Sovětskému svazu. Ale o deset let později zaútočili na Ameriku. Když stvoříte zlo, tak se vám zlo vrátí a sklidíte zlo.

S Islámským státem je to to samé. Máme informace od bojovníků asyrské brigády v Iráku, což je křesťanská jednotka, která bojuje proti Islámskému státu. Když osvobodí nějaká území od Islámského státu, tak tam nacházejí americké zbraně a americké padáky, které tam zůstaly po vojácích Islámského státu. Proto mohl Islámský stát tak dlouho pokračovat v odporu, protože dostával zbraně od USA. Tato videa je možné najít i na internetu. Jeden z našich bratrů z naší církve to dává na internet, aby to každý viděl, proč nemůžeme ISIS vytlačit z některých území, která teď ovládají.

Četl jsem, že Američané shodili „omylem“ zbraně Islámskému státu a pak zase „omylem“ bombardovali oficiální iráckou armádu bojující proti Islámskému státu...

Je to realita. Neříkám to kvůli politickým důvodům, ale kvůli pravdě. Všechno, co chceme, je, aby lidé přišli k poznání pravdy a byli osvobozeni od lží. Proč by měl český národ trpět jen proto, že někteří šílení američtí generálové mají šílené plány...?       

autor: Lukáš Petřík